سایت بازی انفجار ماه بت بابا بت آریان بت بت 120 ozabet بری بت ناسا بت مل بت بدون فیلتر برنامه مگاپاری وان ایکس بت بدون فیلتر وین نود

آدرس بدون فیلتر تک بت | تک بت بدون فیلتر

جهت ورود به سایت تک بت کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت

بیوگرافی مدگل دوست دختر جیدال + دوست دختر سابق جیدال

بیوگرافی مدگل دوست دختر جیدال + دوست دختر سابق جیدال مدگل ترسناک،مدگل و جیدال،مدگل تئوری،مدگل و پوتک،مدگل و فرشاد سایلنت،مدگل یوتیوب،مدگل

بیوگرافی آتوسا با اسم هنری مدگل خواننده خواننده رپ و هیپ هاپ کشورمان است که در گذشته با جیدال در رابطه عاطفی بودن که ما در پست بیوگرافی جیدال به آن اشاره کردیم . جیدال و مدگل با هم همکاری زیادی داشتند که تقریبا می توان گفت در بیشتر مواقع آهنگ ها موفقیت آمیز بوده اند.

بیوگرافی مدگل دوست دختر جیدال

بیوگرافی مدگل دوست دختر جیدال + دوست دختر سابق جیدال مدگل ترسناک،مدگل و جیدال،مدگل تئوری،مدگل و پوتک،مدگل و فرشاد سایلنت،مدگل یوتیوب،مدگل

بیوگرافی آتوسا با اسم هنری مدگل خواننده خواننده رپ و هیپ هاپ کشورمان است که در گذشته با جیدال در رابطه عاطفی بودن که ما در پست بیوگرافی جیدال به آن اشاره کردیم . جیدال و مدگل با هم همکاری زیادی داشتند که تقریبا می توان گفت در بیشتر مواقع آهنگ ها موفقیت آمیز بوده اند.

بیوگرافی آتوسا مدگل چه اطلاعاتی به دست می آید؟

در بیوگرافی آتوسا مدگل این نکته آمده است که Madgal نامش را از سریال محبوب فرندز انتخاب کرده است. مدگل به معنی دختر دیوانه است و او وقتی در این سریال آن نام را شنید، عاشقش شد. آتوسا از دوران کودکی به موزیک علاقه زیادی داشت. به دلیل همین علاقه او درسش را در ایران هرگز ادامه نداد و در دوران پیش دانشگاهی ترک تحصیل کرد. سپس به دبی رفت و در آن جا شروع به تحصیل در رشته مدیریت مهندسی کرد. او نمراتش در این زمینه همیشه بالا بود. Madgal به کلاس های آواز سنتی و موزیک آن می رفت اما به دلیل عدم علاقه، هرگز آن ها را ادامه نداد.

در پاسخ به سوال مدگل کیست؟ باید بگوییم تاریخ تولد مدگل 7 اردیبهشت ماه سال 1374 است. سن آتوسا مدگل 28 سال است. در همین سن اون تونسته موزیک های زیادی را منتشر کند و نامش را در فضا مجازی و صنعت موزیک، جز نام های محبوب و پر طرفدار قرار دهد.

این مطلب را هم بخوانید :  اسم واقعی میا پلیز چیست؟ ( عکس برهنه میا پلیز )

اما چطور مدگل معروف شد ؟

درآمد مدگل از یوتیوبش چقدر است؟

مدگل درآمد زیادی از راه یوتیوب به دست آورده. این خواننده بعد از ساخت ویدیو های مختلف زیادی که با افراد معروف مثل پوریا پوتک , فرشاد سایلنت , جیدال ( دوس پسر سابقش ) و سحر گلشنی – عرفان پایدار کانال یوتیوب مدگل رو به رشد قرار گرفت و مدگل امروزه تمام موزیک ویدیو هایش را در یوتیوب منتشر می کند .

خلاصه ای از وضعیت کانال یوتیوب مدگل :

515 هزار مشترک (سابسکرایبر )

168 ویدئو

چرا مدگل از جی دال جدا شد ؟

مدگل با یکی از هم گروهی های خود وارد رابطه شد ( جیدال ) و تا چند وقت قبل باهم بودند، آتوسا و علی جی دال علی رغم شایعات و هیت هایی که می گرفتند در کنار هم بسیار خوشحال بودند، اما چند وقت قبل آتوسا در یکی از لایو های خودش اعلام کرد که به صورت رسمی از علی جی دال جدا شده است، و هم اکنون با یک فرد غیر سلبریتی در ارتباط است. البته هیچ گونه توضیح بیشتری نداده و علت جدایی را رسانه ای نکرده است.

راستی تا یادم نرفته باید بگم که میتونید از پست جدیدمون :

دوست پسر جدید تاکسیک گرل و ماجرای ازدواج آن ها نیز در اختیار شما قرار داده شده است. دیدن کنید.

مدگل چالش سعی کن نخندی یا try not to laugh

مدگل با چالش سعی کن نخندی هایی که هرروز انتشار میداد وایرال تر میشد و روز به روز هم درآمد و هم بازدید کننده بیشتری جذب میکرد. ناگفته نمونه که مدگل ویدیو هایی راجب داستان های ترسناک نیست درست میکنه که بسیار هم جذاب و مورد پسنده مردم هست .معروف ترین ویدیو چالش سعی کن نخندی یا try not to laugh مدگل به همراه یوتیوبر معروف فرشاد سایلنت بوده است.

این مطلب را هم بخوانید :  محدثه هنرمند و رضا روحی ( سن و قد ) + عکس برهنه

سوالات متداول

  1. تاریخ تولد مدگل کی هستش ؟مدگل متولد 7 اردیبهشت ماه سال 1374 است.
  2. اکثر همکاری مدگل با چه خواننده ای بود ؟تقریبا مدگل در تمامی آهنگ هاش با جیدال، دوست پسرش می خواند.
  3. محبوب ترین موزیک منتشر شده از مدگل چیست؟ترانه بنفش را می توان محبوب ترین و پر دانلود ترین ترانه مدگل نام برد.
  4. مدگل در کدام کشور زندگی می کند؟مدگل امروزه با دوست پسرسابقش ( جیدال ) به کانادا رفته است و در شهر تورنتو زندگی می کنند.

کلمات مرتبط : بیوگرافی مدگل دوست دختر جیدل + دوست دختر سابق جیدال مدگل ترسناک،مدگل و جیدال،مدگل تئوری،مدگل و پوتک،مدگل و فرشاد سایلنت،مدگل یوتیوب،مدگل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter